קידום אתרים

קידום אתרים אורגני הוא ביצוע פעולות טכניות ומקצועיות כדי לזכות בדירוג גבוה מבחינת גוגל וכך לקדם את האתר למיקומים נחשקים. אולם התחרות היא קשה, כל בעל אתר מעוניין להופיע במקום הראשון, ולכן יש כללים. כולנו מחפשים מידע או מוצרים ברשת, כאשר לגוגל יש אינטרס להציג עבורם תוצאות בעלות דירוג גבוה. הדירוג נקבע על פי פעולות שונות אותן מבצע מקדם אתרים, כגון – תיקון האתר על פי הנחיות גוגל, הזנת תכנים איכותיים עם מילות מפתח רלוונטיות, בניית קישורים בצורה נכונה ועוד…

המומחים של Ufirst ידאגו לאורך כל הדרך לשמור על דירוג גבוה, מה שיביא חשיפות מרובות לאתר שיוצג בגאווה בדף הראשון! החשיפה תאפשר לכם לקבל לקוחות חדשים לאורך זמן. 

למה לבחור בנו?

התחייבות לתוצאות

לאחר ניסיון של עשור בתחום וקידום מאות אתרים, אנחנו מרשים לעצמנו להתחייב

התחייבות לתוצאות

אנו נבצע מחקר מילות מפתח ונראה כיצד גולשים מחפשים את התחום שלכם. לאחר שמצאנו, נבחר את אלו שנקדם. רק שתדעו, בהתאם להסכם אנו מתחייבים להביא כמות ברורה של לקוחות פוטנציאליים שיגיעו לאתר שלכם!

שותפות ושקיפות

אנחנו מאמינים בעבודה משותפת לטווח ארוך הכוללת שותפות ושקיפות מול הלקוח

שותפות ושקיפות

קידום אתרים הוא תהליך הדורש סבלנות לצד שיתוף פעולה מלא מצד הלקוח, ולכן אנו מקפידים על שירות אישי, שקיפות וזמינות מרבית לכל לקוח במטרה למקסם את התוצאות.

אוהבים אתגרים

אין תחושה טובה יותר מלקום בבוקר ולראות אתר שקידמנו שנמצא במקום ראשון

אוהבים אתגרים

קידום אתרים הוא אתגר גדול, סוג של "מלחמה" בזירה של גוגל. כשאתר של לקוח שלנו מגיע לדף הראשון, האדרנלין זורם בדמנו, תחושה ששייכת רק למקדמים.

טכניקות ייחודיות

ברשותנו ארסנל כלים חדשניים לצד שיטות עבודה יחודיות שפיתחנו לקידום האתר

טכניקות ייחודיות

צוות החברה משתמש בכלים חדשניים לצד שיטות עבודה ייחודיות שפיתחנו עם השנים, על מנת לעקוף את המתחרים ולאפשר ללקוחותינו להופיע בגאווה בדף הראשון.

אלפי גולשים ביום מחפשים את העסק שלך, אנחנו נראה להם אותו!