מחיקת פסקי דין

מחיקת פסקי דין – זה אפשרי וזה חשוב

מחיקת פסקי דיןפרסומים משפטיים באינטרנט מהווים את אחד מאויבי המוניטין הגדולים ביותר, ומספר העסקים, אנשי העסקים ואנשים פרטיים שמתמודדים איתם, רק הולך וגדל. בעבר, לפני עידן האינטרנט, יכולתם לעבור תהליך משפטי שלם מבלי שאף אחד היה מודע לכך. כיום, מספיק להכניס את שימכם לגוגל וכבר עולות סדרה של כתבות ופרסומים, המתארים את המקרה המשפטי בו אתם מעורבים ואף כוללים פסקי דין שפורסמו נגדכם או אפילו בעדכם. העניין הוא, שכאשר לקוח פוטנציאלי שלכם, מעסיק או בן משפחה נוכח לדעת שאתם מעורבים בתהליכים משפטיים הוא בדרך כלל יירתע מכך, ויעדיף לקחת צעד לאחור. על כן, ישנה חשיבות רבה להתמודדות עם פרסומים מסוג זה, וזאת באמצעות פרקטיקות מקצועיות מתחום ניהול המוניטין – מחיקת פסקי דין.

מחיקת פסקי דין מאתרים המפרסמים פסקי דין

כיום פעילים בישראל מספר אתרים, המפרסמים את כל פסקי הדין שמפורסמים מדי יום בישראל, סביב דיונים משפטיים שמתנהלים בדלתיים פתוחות. אם אתם מעורבים כיום או שהייתם מעורבים בעבר בהליך משפטי כלשהו, פסק הדין שניתן בהליך כולל בתוכו את שמכם ואת תמצית המקרה המשפטי וההכרעה שניתנה בו. פסקי דין אלה מפורסמים על ידי אותם אתרים באינטרנט, ואם אתם בתורכם לא תדאגו למחיקת פסקי דין שאותם יוכל גוגל להציג לכל מי שמחפש אתכם, גוגל כמובן יציג את מה שיש לו, קרי את אותם פסקי דין.

רוצה לשמוע יותר? לדעת איך נמחוק עבורך פסקי דין? אנחנו צריכים לדבר!

מחיקה פיזית, הגבלת תפוצה או דחיקה לאחור

הדרך להתמודד עם מצב זה, מבוססת על תהליכים של ניהול מוניטין בכלל ועל מחיקת פסקי דין בפרט. מחיקה של פסקי דין יכולה להתבצע בצורה ישירה או בצורה עקיפה. בצורה ישירה, יש לפנות לאותם אתרים המפרסמים את פסק הדין ולהגיש בקשה בדרכים המקובלות של כל אתר למחיקת פסקי דין מהאתר. במקרים רבים, אם עושים את זה בצורה נכונה ומקצועית ייעתרו אותם אתרים לבקשה, גם אם בצורה של הגבלת הנגישות לתכנים למנויים בלבד, והסתרתם ממנועי החיפוש. יחד עם זאת, על מנת שלא להיות תלויים לחלוטין ברצונם הטוב של אותם אתרים, יש לבצע מחיקה של פסקי דין גם בצורה עקיפה.

אתם לא רוצים שלקוחותיכם ובני המשפחה יפגשו אתכם בהקשרים משפטיים

מחיקת פסקי דין בצורה עקיפה מבוססת למעשה על דחיקת פרסום פסקי הדין אל מעמקי מנועי החיפוש, כך שאדם שיחפש אתכם באינטרנט, יפגוש תכנים אחרים שפורסמו אודותיכם, וכלל לא יגיע ולא ייתקל באותם פסקי דין. כדי לדחוק את פסקי הדין מטה, יש לייצר תכנים חיוביים או ניטרליים אודותיכם, ולפרסם ולהפיץ אותם באינטרנט. פרקטיקה זו מבוססת על עולם הקידום האורגני ודורשת רמת מומחיות גבוהה אותה תוכלו למצוא במשרד הפרסום Ufirst.

זה לא משנה אם אתם התובעים או הנתבעים, אם פסק הדין הוא לטובתכם או לרעתכם או אם מדובר בפסק דין ישן מלפני שנים רבות – אתם לא רוצים שכל מי שיחפש את השם שלכם יפגוש אתכם בהקשרים משפטיים, ובמשרד פרסום Ufirst אנו יודעים כיצד למנוע זאת. צרו קשר עוד היום לקבלת מידע נוסף.

 

רוצה להבין איך נבצע עבורך מחיקת פסקי דין? אנחנו צריכים לדבר!